Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Schrack Technik Polska na Targach ELEKTROTECHNIKA 2018

 

Schrack Technik przeprowadzi 3 wykłady szkoleniowe w ramach szkoleń organizowanych z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa:

  1. Inteligentne instalacje – KNX (czas 90 min)
  2. Pasywna infrastruktura sieciowa w nowoczesnych małych i średnich serwerowniach (czas 90 min)
  3. Program Schrack CAD do projektowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych (czas 30 min)

 

Grupa Schrack Technik z siedzibą w Wiedniu w Austrii jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań w zakresie rozdziału energii elektrycznej oraz transmisji danych teletechnicznych.

Schrack Technik oferuje ponad 20.000 artykułów z ośmiu grup produktowych:


Elektrotechnika
Obudowy i szafy rozdzielcze, wyłączniki ochronne, modułowe aparaty sterownicze i łączeniowe, ochrona przeciwprzepięciowa, rozłączniki bezpiecznikowe, system rozdziału mocy do 5000 A, technika zaciskowa i podłączeniowa.

Przemysł
Przekaźniki, transformatory i zasilacze, mierniki i liczniki, wyłączniki i rozłączniki mocy, styczniki i wyłączniki silnikowe, łączniki krzywkowe, aparaty sterownicze i łączeniowe.

Budownictwo
Osprzęt elektroinstalacyjny, systemy domofonowe i wideodomofonowe, systemy kontroli dostępu, czujniki ruchu.

Bezpieczeństwo
Systemy zasilania awaryjnego UPS do 800 kVA, oprawy zasilania awaryjnego, systemy kompensacji mocy biernej, baterie kondensatorowe, regulatory.

Dane
Okablowanie strukturalne w wersji miedzianej i światłowodowej, systemy kat. 5, 6, 6a, 7, 7A do 1500 mHz, szafy telekomunikacyjne, komponenty aktywne.

Kable
Kable niskiego napięcia, kable średniego napięcia, kable sterownicze i przemysłowe, kable i przewody niepalne.

Oświetlenie
Oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie przemysłowe, oświetlenie architektoniczne, oświetlenie nastrojowe, źródła światła.

Fotowoltaika
Moduły fotowoltaiczne, inwertery i falowniki, elementy montażowe, ochronniki przeciwprzepięciowe, kable do systemów fotowoltaicznych, akcesoria i narzędzia.

 

Tak bogaty asortyment pozwala nam na kompleksową obsługę niemal każdej inwestycji.