Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Przedsiębiorcy z Iranu na Targach ELEKTROTECHNIKA

 

W dniach 3-7 listopada b.r. Agencja SOMA zorganizowała wyjazd polskich przedsiębiorców na International Electricity Exhibition 2017. Rynek irański jest bardzo ciekawy dla polskich firm, dla polskich producentów.


Co istotne, po okresie izolacji Irańczycy otwierają się na firmy europejskie. Ze względów politycznych ograniczają import z Chin i Turcji. Jest to duża szansa dla polskich firm. Wejście na rynek irański nie jest łatwe i wymaga znalezienia odpowiednich, właściwych partnerów irańskich.

 

W trakcie spotkania z przedstawicielami targów w Teheranie, uzgodniono, że zorganizują oni przyjazd 20-osobowej delegacji przedsiębiorców na Targi ELEKTROTECHNIKA 2018 zainteresowanych polskimi produktami (produktami produkowanymi w Polsce, produktami, które można udowodnić, że są produkowane w Polsce) z zakresu urządzeń rozdziału energii, systemów zasilających, profesjonalnych systemów tras kablowych, aparatury pomiarowej, osprzęt instalacyjnego i oświetlenia na potrzeby przemysłu i energetyki a także automatyki budynkowej.

 

 

 

Jeżeli zależy Państwu na pozyskaniu nowych, interesujących klientów  zapraszamy do udziału w Targach ELEKTROTECHNIKA 2018.