Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Szkoleniowo-wystawowa formuła Targów


Udział w Targach ELEKTROTECHNIKA i poprowadzenie tematu szkoleniowego zapewnia możliwość zaprezentowania Państwa rozwiązań tym, którzy decydują o doborze rozwiązań instalacyjnych i zastosowanych urządzeniach oraz zabezpieczeniach w obiektach nowych, jak też modernizowanych.
Osiągnięcie Państwo efekt, którego nie da się w żaden sposób osiągnąć podczas spotkań firmowych, ani na innych targach.

Targi ELEKTROTECHNIKA w Warszawie są miejscem corocznego spotkania kilku tysięcy projektantów, inspektorów nadzoru i inspektorów odbioru instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia w spółkach energetycznych, zakładach przemysłowych, obiektach specjalnego przeznaczenia oraz obiektach budownictwa mieszkaniowego.

Nasze szkolenia dostarczają kompendium najistotniejszej wiedzy i promują interesujące rozwiązania zarówno firm dużych, jak i mniejszych, które nie są w stanie prowadzić takich kampanii informacyjnych, jak wielkie globalne koncerny.

W tym roku w ramach targów ELEKTROTECHNIKA 2018 przeprowadzono 15 szkoleń, w których wzięło udział ponad 1200osób. Targi w sumie odwiedziło ponad 10000 branżystów .

Tematy, które będą objęte zakresem szkoleń na targach ELEKTROTECHNIKA 2019 znajdziecie Państwo tutaj.

 

 

 

Firmy zainteresowane udziałem w targach oraz poprowadzeniem prezentacji szkoleniowej prosimy o kontakt telefoniczny lub  mailowy z naszym biurem:

Agencja SOMA Sp.J.

ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa
Tel.: (22) 649 76 69, 649 76

e-mail: office@elektroinstalacje.pl

 

 

Zapraszamy do wspołpracy!