Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Szkolenia i warsztaty

Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.
Promując corocznie firmy i ich produkty, jako Organizatorzy dbamy o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.
W minionej edycji spotkania zgromadziły 1.205 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zakładów energetycznych i zarządców dróg.

 

W programie przyszłorocznych Targów także znajdą się seminaria, konferencje i warsztaty: Tradycyjnie odbędzie się cykl spotkań skierowanych dla inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, przedstawicieli zakładów energetycznych. Szczegółowe informacje dotyczące programu szkoleń będą dostępne na naszej stronie.

Wszystkich zainteresowanych już dzis zapraszamy do uczestnictwa.