Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Szkolenia i warsztaty

Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.
Promując corocznie firmy i ich produkty, jako Organizatorzy dbamy o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.
W minionej edycji spotkania zgromadziły 1.205 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zakładów energetycznych i zarządców dróg.

 

W programie przyszłorocznych Targów także znajdą się seminaria, konferencje i warsztaty: Tradycyjnie odbędzie się cykl spotkań skierowanych dla inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, przedstawicieli zakładów energetycznych.

Pełna tematyka szkoleń dostępna na stronie.

Wszystkich zainteresowanych już dzis zapraszamy do uczestnictwa.