Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Info dla prasy

 

Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA
 

      
                                       

Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.. Miejscem Targów jest Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się: Wystawa TELETECHNIKA (www.tele-technika.com) oraz Targi ŚWIATŁO (www.lightfair.pl). 


Wystawcy Targów ELEKTROTECHNIKA mają możliwość współprowadzenia konferencji, warsztatów i szkoleń skierowanych do ponad 1500 specjalistów - inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru oraz  instalatorów.

Współpraca z takimi organizacjami i stowarzyszeniami jak: Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Izba Architektów R.P., Stowarzyszenie Architektów Polskich,  mobilizuje nas do działań zapewniających najwyższy profesjonalizm i gwarantuje dotarcie z ofertą do ponad 40 tysięcy profesjonalistów.

Konferencje, szkolenia i warsztaty od lat są integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA. Najważniejsze wydarzenie to cykl szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych oraz wyższej kadry menadżerskiej odpowiedzialnej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa.

Tematyka szkoleń w 2016 roku:

•    Automatyzacja sieci SN/nn
•    Efektywność energetyczna budynków - nowe możliwości i wymagania
•    Fotowoltaika i energetyka prosumencka
•    Kosztorysowanie robót elektrycznych i odbiory instalacji
•    Nowoczesne systemy i instalacje teletechniczne
•    Oszczędne gospodarowanie energią elektryczną
•    Skuteczna ochrona odgromowa obiektów budowlanych
•    Technologia LED i OLED
•    Wybrane zagadnienia jakości dostawy energii elektrycznej
•    Wsparcie projektantów instalacji teletechnicznych i telekomunikacyjnych
•    Wybrane zagadnienia projektowania instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia
•    Zasilanie gwarantowane + UPS
•    Zmiany w prawie budowlanym i odpowiedzialność osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie
•    Konsekwencje niedotrzymywania wymaganych parametrów ochrony przepięciowej

Integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA jest wystawa TELETECHNIKA (www.tele-technika.com), obejmująca kompleksowe rozwiązania dla telekomunikacji i teletechniki, systemy typu inteligentny budynek oraz systemy zarządzania energią. TELETECHNIKA zapewni unikalne na polskim rynku wystawienniczym, spotkania branżowe różnych specjalności teletechnicznych i elektrotechnicznych. Specyfika realizacji inwestycji kablowych (ale w tym również i radiowych) nakazuje, aby wszystkie prezentacje z pokrewnych branż i specjalności prezentować w jednym czasie i miejscu. Współorganizatorem Wystawy jest Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI.

 

Zaprszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych:

www.elektroinstalacje.pl  www.tele-technika.com.pl  www.lightfair.pl

Organizator: Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02 - 796 Warszawa tel.22/649 76 69,

e-mail: office.elektroinstalacje.pl