Elektro.info, patron medialny Targów Elektrotechnika ma 20 lat! Czasopismo dla projektantów i elektryków obecne na rynku od 2001 roku, będące niewyczerpanym źródłem fachowej informacji na temat zagadnień związanych z elektrotechniką i elektroenergetyką.

Czynnie uczestniczy w życiu branży elektroenergetycznej za sprawą wydawanych czasopism, wydań specjalnych, książek i organizowanych konferencji. W swojej działalności czasopismo największy nacisk kładzie na profesjonalną dydaktykę i szeroką edukację, ponieważ wierzy, że wiedza przekazywana w rzetelny i przystępny sposób przyczyni się do wzrostu świadomości i umiejętności zawodowych projektantów elektryków i elektroinstalatorów.

Elektro.info to również popularny portal branżowy (ponad milion odsłon miesięcznie!), który daje dostęp do merytorycznych artykułów, najświeższych informacji oraz terminarza wydarzeń. Portal zajmuje się szeroko pojmowaną elektrotechniką i elektroenergetyką. Najmocniejszą stroną portalu są opracowania merytoryczne i problemowe, dotyczące m.in. automatyki, inteligentnych rozwiązań i technologii.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru oraz na stronę www.elektro.info.pl

 

Z okazji jubileuszu składamy najlepsze życzenia – dalszych sukcesów oraz wielu czytelników!