Exhibitors list 2022

WystawcaNr. PowierzchniNr. Hali
+GF+ GEORG FISCHERF-83
5sAUTOMATEA-20/B-191
3don.pl - Przemysł e TRZECH odsłonachrecepcja2
AIGOSTARA381
AKTYWIZACJAA13
ALFA SOSNOWSCYB11
ALLEGRO-OPTA371
ALTER S.A.G-33
ALUMASTB173
ATM LIGHTING B271
AUMA Polska Sp. z o.o.F-73
AURAEKOD421
Automated Industrial Systems Inc. C-91
AUTOMATYKA F-43
Automatyka, Podzespoły, AplikacjeC-201
AutomatykaonlineF-41
AVT Korporacja Sp. z o.o.C-201
B.I.M. ZAJĄCZKOWSKIG-123
BAMO PolskaC-221
BAUMERA-2/B-11
BEDIA GmbH & Co. KGA-12/B-111
BELMA - Bydgoskie Zakłady ElektromechaniczneG-53
BEMKO A63
BIURO BADAŃ DO SPRAW JAKOŚCI SEPA93
BOGMAR BBG-13
BRASITA233
BROVIND VIBRATORIF-113
BURKERT Austria GmbHG-173
CABICON Sp. z o.o.F-103
CANDELLUX LIGHTING B141
CASATI MARIO B11
CBM TECHNOLOGYA43
CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU OŚWIETLENIA I ENERGETYKI PROSUMENCKIEJA53
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.AF-16/G-193
COMPOLUXA81
CONTRANS TIA11
Control Engineering Polskarecepcja2
CPS – IEP Sp. z o.o.H-153
DACPOLB123
DELUX M C111
DIAGONALLYA321
DRUK-ART. S.C.C-121
EC TEST Systems Sp. z o.o.G-223
ECO LIGHTA341
ECOLIGHT LIGHTING FACTORY - LITWAD131
EICKMANN ElektronikC-241
ELAMED Sp. z o.o. Sp. K.C-31
EL-CAB Sp. z o.o.A-12/B-111
ELEKTRO-INFOC153
ELEKTROINSTALATORH-113
ELEKTRONIKC-201
ELEKTRONIKA PRAKTYCZNAC-201
ELEKTROTECHNIK AUTOMATYKB-41
ELGIS-GARBATKAB183
ELKO-BISB13
ELMARCO TECHNIKA ŚWIETLNA A71
ELSTEAD LIGHTINGB221
ENERGOELEKTRONIKA.PLC-131
E-PERSON LIGHTINA321
ERJOT PPHH-53
ERKO Sp. z o.o. Sp. K.C-101
ESSEMTEC AG Poland A-26/B-251
EST Elektronische Schraub + Steuerungstechnologie GmbH & Co. KGA-24/B-231
E-T-A GmbHA-12/B-111
EURO-METRICS B261
EVEO -URVE BOARDSG-103
F&F Filipowski sp. j.H-193
FACHOWY ELEKTRYKB283
FACHOWY INSTALATORB283
FAELLUCED11
FATEK Polska G-83
FERROLUCEC191
FINDER Polska Sp. z o.o.C-41
FLASH-BUTRYMC231
FONROCHE LIGHTINGB133
FORUM MEDIAH-213
FOS DESINGD151
FOTOWOLTAIKAC113
GI PLAST B471
GIG - Główny Instytut GórnictwaH-33
GL OPTICC101
GRAJ W ZIELONEB381
GRODNOB43
GUENTHER PolskaC-141
Hamilton Bonaduz AG
HBK Poland – Hottinger Bruel & Kjaer PolandG-133
HBM B.I.M. ZAJĄCZKOWSKIG-123
HC CENTERA301
HELIOS D91
HELVARA301
HIWIN GmbHF-12/G-153
HSK LEDYC221
HUMMEL AGF-93
HYDAC Sp. z o.o.B-221
IDEA LEDA131
IESB61
ILME S.p.AF-13
INOVATICA AGV Sp. z o.o.A-4/B-31
INSTYTUT INNOWACJI I ITECHNOLOGIIA53
Inżynieria & Utrzymanie Ruchurecepcja2
ITALIAN LIGHTINGA81
JAMRIS F-43
JD INŻYNIERIA RUCHUC73
JEAN MUELLER POLSKAB33
JUPITERB181
KAREN DECOR A281
KAUKOINTERNATIONAL POLANDB123
KERAFOLA-18/B-171
KESIF ELEKTRONIK SAN.TIC.LTD.STID61
KOMELA343
KOMPANIA ELEKTRONICZNA Sp. z o.o.B-141
KOPOS-ELEKTROB83
KRADEX OBUDOWYG-63
KWK System Sp. z o.o. Sp. k.F-33
LABIMED ELECTRONICSG-203
LAMPA LOFTB381
LAMPA W GEOMETRYCZNEJ FORMIEB381
LARSA331
LEAN-TECHB-8/C-71
LED EUROPEB301
LED LABS A201
LED LABS A101
LEDIMD61
LEDINA251
LIGA SPECJALISTÓWB273
LUCE IN VENETOB361
LUMINES LIGHTINGA101
MARITEXC-151
MARK Marek WołoszykG-183
Media4Business Sp. z o.o.B-161
MILTECHB41
MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWYB-41
MPL POWER ELEKTROA51
MULTIPROJEKTB-2/C-11
NAPĘDY i STEROWANIEC-121
NOWIMEX S.C.C-181
NOWODVORSKI LIGHTINGA141
NTECB23
Oficyna WydawniczaF-43
OMC ENVAGF-23
OPPLE LIGHTINGD101
OPTIKS MECHATRONICS PVT LTDD141
OPTRIS GmbHC-161
ORANGE POLSKAA163
OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY RCC B143
OŚWIETLENIE LEDC113
PARF-43
PF ELECTRONIC Sp. z o.o.A-16/B-151
POLLIGHTB243
POLSKI KOMITET OCHRONY ODGROMOWEJ - SEPA4A3
POLSKI ZWIĄZEK PRODUCENTÓW PRZEMYSŁU OŚWIETLENIOWEGOD441
POLSKIE MEDIA SPECJALISTYCZNEB-181
POLSKIEJ IZBY RADIODYFUZJI CYFROWEJC193
POLSKO-JAPOŃSKA AKADEMIA TECHNIK KOMPUTEROWYCHA193
PRODUCTION MANAGERB-161
PRZEGLĄD MECHANICZNYH-113
PRZEGLĄD TECHNICZNY H-113
PUNKT INFORMACYJNY MAZOWIECKIEJ OKREGOWEJ IZBY INŻYNIERA BUDOWNICTWAA103
RADWELL International UK LTD.B-101
RAIL-MIL COMPUTERSG-113
RAVEN MEDIA Sp. z o.o.B-41
RAYCON TECHNOLOGIESA123
RELPOLB53
RSTA23
SANYU Sobczak Sp. J.G-73
SCHRACK TECHNIK POLSKAB253
SEMICON Sp. z o.o.G-16/H-173
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAPB-20/C-173
SIEMENS Sp. z o.o.C-61
SIGMA – NOT Sp. z o.o.H-113
SIKA Dr. Siebert & Kuhn GmbH & Co. KGC-111
SIMEX Sp. z o.o.C-21
SINTUR B93
SIRUC181
Służby Utrzymania RuchuH-213
SONELA183
SPECTUM SMARTA181
STAFF EDITORIALEA81
Stal Metale & Nowe TechnologieC-31
STALEOrecepcja2
STÄUBLI ŁódźB-26/C-231
STEROWNIKI.PLF-63
STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICHA113
STOWARZYSZENIE TELETECHNIKÓW POLSKICH XXIB203
STREFA IOTA223
STREFA TELETECHNIKIC213
SZEF UTRZYMANIA RUCHUB-181
ŚWIADOMY PROJEKTANT - SCENAA501
TARGOWE ABCC-16A1
TECHOCEANF-53
TELE RADIO Polska Sp. z o.o.H-93
TERMG-73
TEST-THERM Sp. z o.o.G-43
THERMOKON Sensortechnik GmbHA-28/B-291
TK LIGHTINGB101
TM TECHNOLOGIE B41
TOOLS & DRIVESC-16A1
TR AUTOMATYKAC-211
TRIXLINE POLSKA B71
UNIS GroupA-14/B-131
UTRZYMANIE RUCHU C-31
VETRARTB341
VIDEXA371
VS Technology Poland Sp. z o.o.G-23
V-TACB301
WAGO ELWAG Sp. z o.o.A-22/B-211
WAMEX Sp. z o.o.B-241
WARSZTATY POMIAROWE - SONELA183
WARSZTATY TELETECHNICZNE DLA SZKÓŁB223
WAŻENIE DOZOWANIE PAKOWANIEC-121
WIADOMOŚCI ELEKTROTECHNICZNEH-113
WITTENSTEIN ALPHA GmbHF-133
WOJNAROWSCYA181
WYSTAWA STUDENTÓW AKADEMI SZTUK PIĘKNYCHA401
XBEST.PLB223
ZIELONO MIB381
ZROBOTYZOWANY.PL Przemysł ZrobotyzowanyRecepcja2
ZUMA LINEB121