Premiera firmy NTEC oraz produktów marki Qoltec na Targach Elektrotechnika

 

Z przyjemnością przedstawiamy firmę NTEC oraz markę Qoltec – nowego wystawcę 19. Międzynarodowych Targów Elektrotechnika.

Qoltec jest marką wysokiej jakości nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań, które są zgodne z wymaganiami europejskimi. Qoltec oferuje szeroki wachlarz produktów, w których znajdują się m. in. zasilacze, baterie oraz części zamienne do laptopów, akcesoria do PC, smartfonów i tabletów, kamery sportowe, oraz wiele innych akcesoriów komputerowych.

 

 

Produkty marki Qoltec są nie tylko atrakcyjnie zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy technologiczne i zgodne z wymaganiami europejskimi ale również są łatwe w użyciu oraz w przystępnej cenie.

Jak podaje marka: Inspirację czerpiemy z życia, dzięki czemu nasze urządzenia są intuicyjne i proste w obsłudze.Jako firma działająca na rynku od wielu lat wiemy, że aby określać kierunek rzeczywistości technologicznej potrzeba czegoś więcej niż działania “tu i teraz”.

Długofalowe planowanie i umiejętność przewidywania potrzeb rynkowych pozwala nam czerpać z tradycji to, co najlepsze i łączyć ją z nowoczesnością. Proces innowacji zaczyna się od śmiałego pomysłu, a kończy na solidnym wykonaniu.

Wiemy, że twórcze podejście to nie wszystko, najważniejsza jest perspektywa klienta, dlatego nasze produkty to odpowiedź na jego potrzeby.

Więcej informacji na stronie www.qoltec.pl

 

Tą i wiele innych nowości będzie można zobaczyć na największym wydarzeniu branży – jedno miejsce i  data, trzy imprezy Targi Światło, Targi Elektrotechnika i Automaticon

26-28 stycznia 2022, EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

 

Zapraszamy!