Specjalna oferta BBJ SEP dla Wystawców Targów Elektrotechnika 2020

 

10% rabatu za badania swoich wyrobów, które będą realizowane w akredytowanym laboratorium SEP-BBJ.

 

W związku z odbywającymi się w Warszawie w dniach 5-7 luty 2020 Targami Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń – Elektrotechnika 2020 oferujemy dla wystawców, którzy w ostatnich 3 latach nie byli klientami SEP-BBJ ofertę promocyjną w postaci 10% upustu za badania swoich wyrobów, które będą realizowane w akredytowanym laboratorium SEP-BBJ.

 

Oferta dotyczy badań zleconych w roku 2020, według wymagań norm PN, EN lub IEC.
SEP – BBJ należy do grona najstarszych placówek na świecie, działających w obszarze oceny zgodności wyrobów elektrycznych.

Od początku istnienia działa w strukturach Stowarzyszenia Elektryków Polskich, jako wyodrębniona agenda gospodarcza. Działalność SEP – BBJ jest szeroko uznawana na forum międzynarodowym. Działamy w ramach wielostronnych porozumień jednostek certyfikujących i laboratoriów badawczych: ogólnoświatowym IECEE – CB Scheme i europejskim ETICS – (CCA, ENEC, ENEC Plus i HAR). Kompetencje SEP – BBJ potwierdzają akredytacja Polskiego Centrum Akredytacji w zakresie: badań laboratoryjnych – AB 044 i certyfikacji –AC 012– oraz certyfikaty wyżej wymienionych organizacji międzynarodowych.

 

 

 

W naszych laboratoriach prowadzimy badania wyrobów elektrycznych, wg wymagań Polskich, Europejskich i Międzynarodowych Norm oraz innych specyfikacji technicznych w zakresie: wymagań ogólnych i bezpieczeństwa, efektywności energetycznej, parametrów funkcjonalnych (np.: fotometria, fotobiologia…) dla następujących grup wyrobów: osprzęt elektroinstalacyjny i sprzęt łączeniowy, źródła światła i oprawy oświetleniowe, kable i przewody, aparatura rozdzielcza i sterownicza, ograniczniki przepięć SPD i elementy LPS, zabezpieczenia instalacji (wyłączniki MCB, RCCB i RCBO oraz bezpieczniki), transformatory, przekształtniki, spawarki, rozdzielnice, sterownice, obudowy, sterowniki, regulatory, przekaźniki, osprzęt do linii napowietrznych, sprzęt domowego użytku AGD, sprzęt biurowy, zasilacze.

 

Akredytacje i uznania

 

Znaki certyfikacji