Strefa Elektromobilności na Targach ELEKTROTECHNIKA!

 

Targi Elektrotechnika dla samorządów

Jednym z najważniejszych wydarzeń 19. Targów będzie spotkanie Jednostek Samorządu Terytorialnego „ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA dla Samorządów”, poświęcone gospodarce energetycznej na terenie miast i gmin oraz szansom i wyzwaniom jakie niesie ze sobą upowszechnienie samochodów elektrycznych oraz elektryfikacja całości transportu drogowego w Polsce.

Serdecznie Zapraszamy do prezentacji innowacyjnych rozwiązań w trakcie spotkań Jednostek Samorządu Terytorialnego, poświęconych gospodarce energetycznej w zakresie OZE, oświetlenia i elektromobilności na terenie miast i gmin.

Wystawcy, którzy zaprezentują rozwiązania pojazdów elektrycznych na potrzeby władz samorządowych, służb komunalnych oraz samorządowych zakładów budżetowych będą mogli przeprowadzić dodatkowe prezentacje w ramach targowych spotkań JST.
Dotyczy to również stacji do ładowania pojazdów jak również małych pojazdy elektrycznych przeznaczonych do przewozu osób w małych miejscowościach, gminach miejskich i gminach miejsko-wiejskich.

Przestrzeń dla rozwiązań branży elektromobilnej

 

Wraz ze stopniowym rozwojem branży elektromobilnej rośnie także zapotrzebowanie na inwestycje w technologie, a także inicjatywy, które mają wspierać postęp w branży pojazdów bezemisyjnych.

Jednym z takich przedsięwzięć będzie specjalna Strefa Elektromobilności organizowana w Warszawie w ramach Targów Elektrotechnika, które odbędą się w terminie 26-28 stycznia 2022r.

Stefa Elektromobilności to specjalnie wyróżniona i oznakowana część wystawowa, która towarzyszy Targom ELEKTROTECHNIKA.

 

   

Strefa obejmie rozwiązania związane z elektromoblinością, takie jak: stacje ładowania, systemy wypożyczania i rezerwacji czy systemy monitorowania.

Chcemy zająć się praktycznymi aspektami wykorzystania pojazdów elektrycznych i alternatywnych, tak przez jednostki samorządu terytorialnego i jednostki im podległe, jak i przez firmy oraz osoby prywatne poruszające na terenie miast i gmin.

W ramach Strefy Elektromobilności będzie można zobaczyć m.in.: autobusy, samochody, skutery, rowery,  czy hulajnogi elektryczne.

Wystawcy elektrycznych pojazdów przemysłowych i elektrycznych maszyn budowlanych będą mieli możliwość dodatkowych prezentacji w ramach szkoleń dla przedstawicieli przemysłu i budownictwa.

Wystawcy Strefy Mobilności będą mieli możliwość organizacji jazd próbnych przeznaczonych dla osób odwiedzających Targi jak również dla wszystkich wystawców Targów.

Strefa Elektromobilności to:

 • Stoiska wiodących firm z branży
 • Ponad 13 tys. odwiedzających:
  • Instalatorzy
  • Inwestorzy
  • Architekci i projektanci
  • Samorządy
  • Spółdzielnie mieszkaniowe
  • Zarządcy nieruchomości
 • Szkolenia dla projektantów i instalatorów
 • Warsztaty dla samorządowców
 • Szkolenie dla inwestorów

Partner merytoryczny Strefy

Partnerem merytorycznym Strefy Elelktromobilności jest Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych

Szczegóły oferty i kontakt:

Firmy zainteresowane współpracą i szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu:

Konrad Mirowski, e-mail: konrad.mirowski@agencjasoma.pl, tel.: 608 750 006

Zobacz naszą pełną OFERTĘ.    Sprawdź RAPORT z poprzedniej edycji.