Warsztaty i wykłady BIM na Targach Elektrotechnika

 

BIM ( Building Information Modeling) jest już standardem pracy wielu podmiotów działających na krajowym rynku.

Zapraszamy architektów, producentów, inwestorów oraz deweloperów na warsztaty BIM, które towarzyszyć będą 19. Międzynarodowym Targom Elektrotechnika i 29. Międzynarodowym Targom Światło.

Dzięki połączeniu warsztatów BIM z Targami ŚWIATŁO oraz ELEKTROTECHNIKA uczestnicy  będą mieli okazję poznać najnowsze technologie oraz porozmawiać z producentami i dystrybutorami rozwiązań w zakresie: automatyki budynkowej, instalacji elektrycznych i teletechnicznych, oświetlenia, OZE, elelektromobilności i wielu innych.

Warsztaty i wykłady BIM prowadzone będą w ciągu dwóch dni targowych, 26 i 27 stycznia – środa i czwartek.

Zgłoś udział

Udział w warsztatach i wykładach wymaga rejestracji. Rejestracja przebiega oddzielne nie warsztaty i wykłady. Poniżej karty zgłoszenia. Szczegółowe informacje w formularzu.

 

Warsztaty                            Wykłady

 

   

Warsztaty BIM – korzyści

Wiedza od Praktyków

Warsztaty prowadzone są przez praktyka, który wdrażał oraz rozwijał technologię BIM u jednego z największych developerów w Polsce. Będą one dotyczyć praktycznego zastosowania BIM-u z wykorzystaniem oprogramowania Revit.

Podczas szkolenia dowiesz się m.in. w jaki sposób tworzyć proste materiały w Revicie i jak za ich pomocą tworzyć przegrody budowlane. Dowiecie się Państwo również w jaki sposób posługiwać się zestawieniami w Revit.

Pobierz AGENDĘ.

Oprócz warsztatów odbędą się również wykłady dedykowane specjalnie dla producentów materiałów budowlanych, oświetlenia czy wyposażenia wnętrz. Będą one skondensowaną dawką wiedzy na temat sytuacji BIM w Polsce i na świecie, ale także pokażą w jaki sposób można wykorzystać BIM w marketingu i sprzedaży we własnej firmie.

  Cyfrowe biblioteki

Skorzystaj z bibliotek rodzin i komponentów BIM, dzięki którym sprawniej będziesz wykonywał swoje projekty. Podczas warsztatów pokażemy Ci, gdzie szukać i skąd pobierać obiekty BIM pochodzące od konkretnych producentów oraz jakie parametry możesz w nich znaleźć.

BIM w pigułce

Dowiesz się czym jest BIM a czym tak naprawdę nie jest. Poznasz także podstawy i ogólny zarys tej metodyki.

Wartościowe modele BIM

Dobry model BIM to taki, w którym jest dużo użytecznych informacji służących do optymalizacji i oszczędności. Korzystanie z uporządkowanych informacji o budynku przyspiesza podejmowanie trafnych decyzji.

Certyfikat

Każdemu uczestnikowi wręczymy certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Warsztatach BIM.

Prowadzący warsztaty BIM

 

Maciej Olczyk

Project Manager, BIMobject Poland
Prowadził wdrożenie oraz rozwijał technologię BIM u jednego z największych developerów w Polsce, kładąc szczególny nacisk na praktyczne wykorzystanie tej technologii w realizacji obiektów wielorodzinnych. Aktualnie na stanowisku Project Managera w firmie BIMobject, szerzy szeroko pojętą wiedzę o technologii BIM wśród polskich i europejskich przedsiębiorców. Odpowiada również za realizację europejskich projektów w spółce. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy z wielobranżowymi projektami kubaturowymi 2D oraz 3D.

 

Hanna Piliszek

Senior Sales Executive, BIMobject Poland
Od 10 lat specjalizuje się w zarządzaniu sprzedażą, budowaniu strategii biznesowych i długotrwałych relacji handlowych oraz projektowych z najważniejszymi przedstawicielami branży. W BIMobject jest odpowiedzialna za budowanie strategii sprzedażowej oraz za jej zarządzanie na rynku polskim i wschodnioeuropejskim.

 

Joanna Podstufka

Marketing Manager Poland, BIMobject Poland

Specjalistka ds. marketingu. Tworzy skrojone na miarę komunikaty reklamowe, jak i nieustannie poszukuje nieszablonowych rozwiązań w dotarciu do grupy docelowej. Na co dzień przybliża zarówno architektom, jak i producentom korzyści wynikające ze stosowania metodyki BIM oraz wskazuje możliwości zastosowania BIM-u w biznesie.

 

Organizator

  BIMobject oferuje usługi z zakresu tworzenia cyfrowych replik produktów oraz jest właścicielem jednej z największych platform z obiektami BIM – bimobject.com. Obecnie z platformy korzysta 2+ miliony zarejestrowanych użytkowników, a swoje pliki udostępniło 2000+ producentów. Misja BIMobject polega na cyfryzacji budownictwa w celu zapewnienia bardziej zrównoważonej przyszłości.

 

 

 

Sprawdź naszą OFERTĘ.

Sprawdź RAPORT z poprzedniej edycji.