Wykłady BIM na Targach Elektrotechnika

 

BIM ( Building Information Modeling) jest już standardem pracy wielu podmiotów działających na krajowym rynku.

Dzięki połączeniu wykładów BIM z Targami ŚWIATŁO oraz ELEKTROTECHNIKA uczestnicy  będą mieli okazję poznać najnowsze technologie oraz porozmawiać z producentami i dystrybutorami rozwiązań w zakresie: automatyki budynkowej, instalacji elektrycznych i teletechnicznych, oświetlenia, OZE, elelektromobilności i wielu innych.

 

   

Wykłady BIM – korzyści

Wiedza od Praktyków

Wykłady prowadzone są przez praktyka, który wdrażał oraz rozwijał technologię BIM u jednego z największych developerów w Polsce. Będą one dotyczyć praktycznego zastosowania BIM-u z wykorzystaniem oprogramowania Revit.

Podczas spotkania dowiesz się m.in. w jaki sposób tworzyć proste materiały w Revicie i jak za ich pomocą tworzyć przegrody budowlane. Dowiecie się Państwo również w jaki sposób posługiwać się zestawieniami w Revit.

Pobierz AGENDĘ.

Wykłady dedykowane specjalnie dla producentów materiałów budowlanych, oświetlenia czy wyposażenia wnętrz. Będą one skondensowaną dawką wiedzy na temat sytuacji BIM w Polsce i na świecie, ale także pokażą w jaki sposób można wykorzystać BIM w marketingu i sprzedaży we własnej firmie.

  Cyfrowe biblioteki

Skorzystaj z bibliotek rodzin i komponentów BIM, dzięki którym sprawniej będziesz wykonywał swoje projekty. Podczas warsztatów pokażemy Ci, gdzie szukać i skąd pobierać obiekty BIM pochodzące od konkretnych producentów oraz jakie parametry możesz w nich znaleźć.

BIM w pigułce

Dowiesz się czym jest BIM a czym tak naprawdę nie jest. Poznasz także podstawy i ogólny zarys tej metodyki.

Wartościowe modele BIM

Dobry model BIM to taki, w którym jest dużo użytecznych informacji służących do optymalizacji i oszczędności. Korzystanie z uporządkowanych informacji o budynku przyspiesza podejmowanie trafnych decyzji.

Certyfikat

Każdemu uczestnikowi wręczymy certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wykładach BIM.

 

Sprawdź naszą OFERTĘ.

Sprawdź RAPORT z poprzedniej edycji.