XVII Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2019. Podziękowania.

 

XVII Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2019 przeszły już do historii. Jednak nawiązane relacje i dobre wspomnienia jeszcze długo pozostaną nie tylko w pamięci, ale również będą przekładać się na dobrą współpracę i mamy nadzieję zadowolenie naszych Klientów.

Dziękujemy Wystawcom za okazane zaufanie. Dziękujemy Gościom targowym za liczne przybycie i zainteresowanie ofertą ekspozycyjną i warsztatową.

Podobnie do poprzednich lat, postawiliśmy na formułę szkoleniowo-ekspozycyjną i atmosferę, sprzyjającą do prowadzenia dyskusji, rozmów. Ważne dla nas było, by odwiedzający nasze targi mogli nie tylko zwiedzać stoiska, ale mogli również zaczerpnąć eksperckiej wiedzy podczas 16 szkoleń towarzyszącym Targom ELEKTROTECHNIKA.

 

 

 

 

 

 

Targi ELEKTROTECHNIKA 2019 to wydarzenie, które obok możliwości realizacji pasji, było okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w miłej atmosferze. To właśnie tutaj Wystawcy zaprezentowali swoje nowości ofertowe, premiery produktów i technologii.

Targi zgromadziły 450 Wystawców a odwiedziło je 13.281 osób, podczas 3 dni w szkoleniach i warsztatach wzięło udział 1.105 osób.

   

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy za cenne uwagi i przedstawienie swoich oczekiwań. Będą one inspiracją do dalszej pracy nad rozwojem i doskonaleniem organizacji kolejnych edycji targowych.

Już dziś zapraszamy do udziału w XVIII edycji Targów ELEKTROTECHNIKA, która odbędzie się w dniach 5 – 7 lutego 2020 roku. Do zobaczenia!