Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Informacje ogólne

Targi Elektrotechnika to najnowsza oferta producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań stosowanych w nowoczesnym budownictwie, 6 specjalnych stref tematycznych oraz szeroka oferta szkoleniowa, która każdego roku przyciąga liczną rzeszę uczestników, warsztaty dla uczniów szkół i techników

Targi Elektrotechnika

Targi Elektrotechnika to przestrzeń dla innowacji z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu OZE i elektromobilności. Podczas 3 dni trwania wydarzenia można oglądać produkty i rozwiązania w ramach specjalnych stref:Teletechniki, Instalacji Odgromowych i Przeciwprzepięciowych, Elektromobilności, OZE, Automatyki.

Odwiedzając targi zyskasz:

  • Wiedzę o najnowszych rozwiązaniach dostępnych na rynku
  • Podniesienie kwalifikacji poprzez udział szkoleniach
  • Wiedzę, jak wdrożyć nowe technologie
  • Dostęp do ekspertów z branży
  • Informacje o swojej konkurencję oraz grupie docelowej
  • Liczne kontakty biznesowe dzięki formule B2B i B2C

Nowości targowe

28 stycznia 2024 roku

Teleskopowe maszty odgromowe - wygodne w transporcie, bezpieczne i szybkie w montażu - DEHN POLSKA

Nowe teleskopowe maszty odgromowe DEHN nie potrzebują dużo miejsca do przechowywania, są wygodne w transporcie oraz szybkie i łatwe w montażu, do którego wystarczy zaledwie jedno narzędzie (klucz w rozmiarze 13).

Zobacz szczegóły

28 stycznia 2024 roku

Synergia rozwiązań technicznych: 20 lat doświadczenia zebrane w jednym przewodzie - DEHN POLSKA

Przewód odprowadzający o izolacji wysokonapięciowej HVI light plus to nowy produkt, który zapewnia równoważny odstęp separujący w powietrzu na poziomie ≤ 60 cm. Łączy on w sobie najlepsze cechy różnych rodzajów przewodów HVI zaprojektowanych przez firmę DEHN w ciągu ostatnich 20 lat.

Zobacz szczegóły

16 stycznia 2024 roku

Przekształtnik PME22K-3LN-R19W od firmy MARKEL

Przekształtnik PME22K-3LN-R19W jest falownikiem przeznaczonym do zabudowy w szafie RACK 19” w instalacjach układów obsługujących magazyny energii oraz inne źródła napięcia DC.

Zobacz szczegóły

16 stycznia 2024 roku

Uziemiacz podstaw bezpieczników mocy U-WBM od firmy AKTYWIZACJA

Uziemiacz podstaw bezpieczników mocy U-WBM służy do zabezpieczenia miejsca pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych wyposażonych w podstawy bezpiecznikowe BM, przez połączenie jednej strony podstawy z uziomem i odseparowanie drugiej strony.

Zobacz szczegóły

15 stycznia 2024 roku

Inteligentne zarządzanie infrastrukturą od firmy EMITEL

Rozważne zarządzanie biznesem / miastem / przestrzenią i ich infrastrukturą, to jedne z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych zadań, przed którymi stoją ich gospodarze

Zobacz szczegóły

15 stycznia 2024 roku

Wsparcie ergonomii środowiskowej od firmy EMITEL

Czy ochrona środowiska, to drogie rozwiązania zorientowane wyłącznie na ekologię? Nowoczesne podejście do zarządzania przez samorządy przestrzenią miejską wymaga myślenia jednocześnie o byciu „eko”, komforcie życia mieszkańców, czy optymalizacji kosztów energii.

Zobacz szczegóły

15 stycznia 2024 roku

Zintegrowany system inteligentnych pomiarów (smart metering) od firmy EMITEL

Czy da się zaimplementować wprowadzić do gospodarki miejskiej systemy, które dostarczając cennych informacji i na bieżąco analizując tysiące danych, jednocześnie umożliwią optymalizację kosztów i szybko zyskają status „zwracalnej inwestycji”?

Zobacz szczegóły

12 stycznia 2024 roku

#Innowacja Systemu PI od HUBIX – Rewolucja w Dostępie do Informacji!

#Innowacja Systemu PI od HUBIX – Rewolucja w Dostępie do Informacji!

Zobacz szczegóły

12 stycznia 2024 roku

CPAnet fiber od firmy RABBIT

CPAnet fiber to nowoczesny system monitorowania i zarządzania oświetleniem ulicznym poprzez stronę www

Zobacz szczegóły

12 stycznia 2024 roku

APC- LED Zhaga firmy RABBIT

APC- LED Zhaga to mikroprocesorowy przekaźnik czasowy przeznaczony do sterowania mocą pojedynczej oprawy LED oświetlenia ulicznego

Zobacz szczegóły

1 /

Katalog wystawców

Przez 3 dni w jednym miejscu znajdziesz cały przekrój dostawców innowacji z obszaru elektrotechniki, elektryki, budownictwa i teletechniki, a także rozwiązań z zakresu elektromobilności. Sprawdź listę wystawców Targów Elektrotechnika 2024!

Lista wystawców