osobowosc roku ikona

Konkurs Osobowość Roku – nowa edycja

 

Konkurs OSOBOWOŚĆ ROKU ma na celu wyróżnienie i promowanie twórców wdrożonych, innowacyjnych rozwiązań i przedsięwzięć techniczo-gospodarczych oraz promocję i popularyzowanie dorobku twórców techniki, nauki i nowoczesnej gospodarki.

Nagroda OSOBOWOŚĆ ROKU ma uhonorować działalność i aktywność osób fizycznych, które przyczyniły się do rozwoju branży elektrotechnicznej, elektroenergetycznej, teletechnicznej i oświetleniowej poprzez swoją działalność w obszarze nauki, przemysłu, usług, popularyzacji wiedzy a także prawa, normalizacji i kształtowania przedsiębiorczości w Polsce, w roku zgłoszenia i w dwóch latach poprzednich (zgodnie z Regulaminem Konkursu).

Nominacje do nagrody Osobowość Roku 2020 ogłaszane są w trzech kategoriach:

 

  • nauka
  • gospodarka
  • otoczenie biznesu

 

Gala ogłoszenia wyników i wręczenia

nagród

 

Uroczystość ogłoszenia wyników Konkursu OSOBOWOŚĆ ROKU odbędzie się 3 marca 2021 roku.
Rozpoczęcie uroczystości zaplanowane jest na godz. 17:30, w sali C1A, na 1. piętrze budynku Centrum Wystawienniczego EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Materiały do pobrania

Organizatorzy

Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki, Polskie Stowarzyszenie Branży Elektroenergetycznej, Stowarzyszenie Energetyków Polskich, Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej, Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI, Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego