Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

W dniach 15 – 17 marca, w EXPO XXI w Warszawie, odbyły się 20. Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2023 i 30. Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2023.

Międzynarodowe Targi Elektrotechnika oraz Międzynarodowe Targi Światło to jedna z najważniejszych, nie tylko w Polsce, ale i w Europie, prezentacji produktów, technologii, innowacji z szeroko pojętego obszaru oświetlenia, elektrotechniki, automatyki, teletechniki i nowych technologii.

237 wystawców, bogaty program wydarzeń towarzyszących, takich jak: warsztaty, panele dyskusyjne oraz konsultacje branżowe, a także wystawy i pokazy dla odwiedzających – zakończona właśnie edycja nie tylko pokazała, że targi powróciły w doskonałej formie, ale również, że są najważniejszym miejscem spotkań branży i nauki w tej części Europy.

Mimo trudnego czasu pandemii i obecnego kryzysu, wywołanego wojną w Ukrainie, udało się zorganizować unikalną platformę kontaktów B2B, która w bardzo dobrym świetle pokazuje zarówno rozwijającą się polską myśl technologiczną, jak i zaangażowanie przedsiębiorców w rozwój sektora oświetleniowego i elektrotechnicznego w Polsce.

Na terenach targowych – 3 hale wystawiennicze, ponad 10 tys. metrów kw. zajętej powierzchni – zaprezentowało się 237 firm. Poza firmami polskimi, swoje produkty zaprezentowali Wystawcy z: Bułgarii, Chin, Czech, Grecji, Holandii, Niemiec, Litwy, Turcji, Ukrainy, Włoch oraz Węgier.

Tegoroczną edycję Targów odwiedziło 5.985 osób. Warto podkreślić, że utrzymuje się stała tendencja wzrostu liczby odwiedzających Targi z zagranicy, co bardzo cieszy zarówno organizatorów, jak i wystawców.
Odwiedzający z zagranicy stanowili 19,6% wszystkich odwiedzających.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z Targów.

 

Podziękowania i gratulacje należą się wszystkim Wystawcom, laureatom konkursu na Najlepszy Produkt Targów – przede wszystkim firmie ELMARCO TECHNIKA ŚWIETLNA za zdobycie Nagrod Głównej oraz pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym firmom.

Dziękujemy wszystkim Patronom i Partnerom Medialnym. Serdecznie dziękujemy odwiedzającym Targi.

Zapraszamy do współpracy przy kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Elektrotechnika.

 

Włącz myślenie o technologii!

Kolejna edycja: 31 styczna – 2 lutego 2024 r.

Zapytaj o ofertę!