Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Mamy przyjemność poinformować, iż Polska Izba Inżynierów Budownictwa objęła honorowy patronat nad 22. Międzynarodowymi Targami Elektrotechnika 2025.

 

Polska Izba Inżynierów Budownictwa postanowiła, jak co roku objąć patronatem 22 Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2025 i 32 Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2025, ale tym razem dodatkowo aktywnie włączyć się w program szkoleń towarzyszącym Targom. Zrzeszeni w Izbie inżynierowie i technicy posiadający uprawnienia budowlane w branży elektrycznej i telekomunikacyjnej, a jest ich ponad 25 tys., powinni nadążać za zmianami w przepisach oraz posiadać bieżące rozeznanie w najnowszych rozwiązaniach technicznych.

Potrzebny jest bezpośredni kontakt z producentami, projektantami czy wykonawcami, wymiana poglądów i dyskusja na temat problemów występujących zarówno przy projektowaniu, budowie, nadzorze czy późniejszym użytkowaniu urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w budownictwie. Takich możliwości nie dają spotkania on-line, takie możliwości dają właśnie Targi ELEKTROTECHNIKA 2025 i Targi ŚWIATŁO 2025 w Warszawie oraz towarzyszące im praktyczne szkolenia i warsztaty, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam!!!

Jarosław Kukliński
Członek Krajowej Rady PIIB. Rzeczoznawca budowlany w branży elektroenergetycznej.