Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Targi dają więcej niż myślisz! Eksperci o nas

Targi to jedyne narzędzie marketingowe, które łączy szczegółową prezentację firmy i jej produktów z bezpośrednim kontaktem z klientami. To tutaj zawiera się kontrakty, buduje wizerunek, znajduje nowych partnerów i pielęgnuje relacje z już istniejącymi.

Potwierdzeniem tego są wypowiedzi ekspertów w ramach cyklu – Targi Elektrotechnika dają więcej! Eksperci o nas.

W tej odsłonie mamy przyjemność przytoczyć wypowiedź dr inż. Pana Marka Łobody oraz Pana Wojciecha Sosińskiego.

„Targi Elektrotechnika są nie tylko miejscem spotkań biznesowych i prezentacji najnowszych wyrobów elektrycznych i elektronicznych o szerokiej gamie zastosowań, ale także i miejscem szkoleń dla projektantów, inspektorów nadzoru, instalatorów, przedstawicieli energetyki i przemysłu, deweloperów i zarządców różnego rodzaju obiektów.

Na Targach Elektrotechnika w styczniu 2022 roku, które odbywały się w okresie pandemii, mieliśmy wielu uczestników zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu projektowania instalacji odgromowych.

Zapraszam do udziału w Targach ELEKTROTECHNIKA 2023, które odbędą się w marcu 2023 roku, gdzie w ramach szkoleń planujemy przedstawienie najnowszych wymagań z zakresu instalacji odgromowych oraz technik i środków ochrony stosowanych podczas prac bez wyłączania napięcia (podczas prac pod napięciem).

Zapraszam także do udziału w Strefie Instalacji Odgromowych i Przeciwprzepięciowych.”

dr inż. Marek Łoboda, członek Polskiego Komitetu Ochrony Odgromowej SEP oraz Polskiego Komitetu Bezpieczeństwa w Energetyce SEP

„Na Targi Elektrotechnika przyjeżdżają projektanci instalacji teletechnicznych i elektrycznych, inspektorzy nadzoru, instalatorzy, inwestorzy, deweloperzy, zarządcy nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych oraz przedstawiciele władz i instytucji samorządowych z terenu całej Polski. Odwiedzają nie tylko stoiska targowe, ale biorą też czynny udział w towarzyszących Targom konferencjach, szkoleniach i warsztatach.

Specjalna, wydzielona na terenie Targowym, STREFA TELETECHNIKI to jedyna w Polsce tego rodzaju impreza szkoleniowo-wystawiennicza, obejmująca swym zakresem zagadnienia związane z instalacjami teletechnicznymi i telekomunikacyjnymi w budownictwie wielorodzinnym. Towarzyszą jej szkolenia oraz warsztaty edukacyjne z zakresu nowoczesnych rozwiązań teletechnicznych określonych w Rozporządzeniu Budynkowym, systemów umożliwiających skuteczną ochronę mienia, monitoring wizyjny CCTV, kontrolę dostępu oraz sygnalizację alarmowo-przyzywową dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zachęcam do udziału, naprawdę warto!”

Wojciech Sosiński, Prezes firmy Diomar, Wice Prezes Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej

Spotkajmy się na Targach Elektrotechnika! 15-17 marca 2023, Centrum Wystawiennicze Expo XXI, Warszawa.

Zapytaj o ofertę