Strona wykorzystuje pliki cookies

Więcej o sposobie korzystania z nich znajdziesz w polityce plików cookies.

Przekształtnik PME22K-3LN-R19W od firmy MARKEL
Przekształtnik PME22K-3LN-R19W jest falownikiem przeznaczonym do zabudowy w szafie RACK 19” w instalacjach układów obsługujących magazyny energii oraz inne źródła napięcia DC.

Przekształtnik PME22K-3LN-R19W jest falownikiem przeznaczonym  do zabudowy w szafie RACK 19”  w instalacjach układów obsługujących magazyny energii oraz inne źródła napięcia DC. Głównym założeniem jest stabilizacja parametrów trójfazowej sieci energetycznej 3×400 V. Przekształtnik integruje obwody prądu stałego DC i prądu przemiennego AC, umożliwia dwukierunkowy przepływ energii z zachowaniem separacji galwanicznej. Układ sterowania zapewnia stabilizacje napięcia AC z dużą dokładnością, kompensację mocy biernej oraz harmonicznych prądu, a także ładowanie i rozładowanie magazynu bateryjnego z zachowaniem wymaganych charakterystyk.

Utworzony z przekształtników system jest idealnym rozwiązaniem stabilizującym parametry sieci energetycznej w przypadku instalacji OZE, punktów ładowania pojazdów elektrycznych, odbiorników AC o wysokiej wartości szczytowej mocy w stosunku do średniego zapotrzebowania.